Cenník služieb na vyžiadanie prostredníctvom kontaktného formulára.

OSOBNÝ TRÉNER

Osobný tréning je tou najlepšou voľbou, ako najefektívnejšie dosiahnuť výsledkov. Nezáleží na tom, či si začiatočník, ktorý potrebuje naučiť správne prevedenie cvikov, alebo pokročilý, čo potrebuje vyhecovať k ěste lepším výsledkom, na osobnom tréningu z toho vždy vyťažíš najviac. Na základe vstupnej konzultácie spoločne nastavíme cieľe a ja pripravím plán, vďaka ktorým ich spoločne pokoríme.

-diagnostika pohybového aparátu
-nácviky techniky cvikov
-kompenzačné cvičenia

ONLINE TRÉNER

Individualizovaný tréningový a stravovací plán pod mojím osobným dohľadom. Jeho súčasťou sú týždenné kontroly, na základe ktorých prípadne plán kedykoľvek upravíme. S klientami komunikujem cez WhatsApp, ktorým som v prípade potreby k dispozícii 24/7.

 

-vstupná konzultácia (15-30 minút)

-online podpora na WhatsApp

-stravovací plán na mieru -tréningový plán na mieru

STRAVOVACÍ PLÁN NA MIERU

Stravovací plán na mieru obsahuje desiatky jedál, vypočítaných na mieru Vašim potrebám, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať podľa Vašich chutí a toho, čo máte práve v chladničke.  Či už chcete schudnúť, pribrať alebo sa iba cítiť lepšie – strava bude hrať významnú úlohu.

-individuálne napočítaný a zvolený jedálniček pre každého-môžete si v priebehu celej spolupráce flexibilne meniť suroviny a ich kombinácie úplne podľa Vás -časová flexibilita – môžete jesť, kedy chcete, v koľkých jedlách chcete -mnoho napočítaných alternatív za jednotlivé jedlá či suroviny a to i podľa individuálnych požiadaviek klienta (dokážem napočítať čokoľvek)

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA MIERU

Tréningový plán obsahuje periodizáciu jednotlivých tréningových cyklov a ich detailný rozpis. Ušetri si tak roky plné tréningových chýb bez vytúženého výsledku a daj svojmu tréningu ten správny zmysel.

Zostavenie tréningového plánu vždy predchádza vyplnenie detailného dotazníku, v ideálnom prípade osobná konzultácia.


-obecné info k tréningu a jeho štruktúra
-nastavenie a načrtnutie tréningovej periodizácie (sled tréningových plánov vzhľadom k cieľu klienta – tzn. klient už dopredu vie, čo ho môže čakať po skončení daného plánu a kam sa bude vyvíjať pri predĺžení spolupráce)
-pracovné série, presný postup (tempo, pauzy, tréningová frekvencia, manipulácia s intenzitou behom plánu