OSOBNÝ TRÉNER

Osobný tréning je tou najlepšou voľbou, ako najefektívnejšie dosiahnuť výsledkov. Nezáleží na tom, či si začiatočník, ktorý potrebuje naučiť správne prevedenie cvikov, alebo pokročilý, čo potrebuje vyhecovať k ěste lepším výsledkom, na osobnom tréningu z toho vždy vyťažíš najviac. Na základe vstupnej konzultácie spoločne nastavíme cieľe a ja pripravím plán, vďaka ktorým ich spoločne pokoríme.

-diagnostika pohybového aparátu
-nácviky techniky cvikov
-kompenzačné cvičenia

ONLINE TRÉNER

Individualizovaný tréningový a stravovací plán pod mojím osobným dohľadom. Jeho súčasťou sú týždenné kontroly, na základe ktorých prípadne plán kedykoľvek upravíme. S klientami komunikujem cez WhatsApp, ktorým som v prípade potreby k dispozícii 24/7.

 

-vstupná konzultácia (15-30 minút)

-online podpora na WhatsApp

-stravovací plán na mieru -tréningový plán na mieru

STRAVOVACÍ PLÁN NA MIERU

Stravovací plán na mieru obsahuje desiatky jedál, vypočítaných na mieru Vašim potrebám, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať podľa Vašich chutí a toho, čo máte práve v chladničke.  Či už chcete schudnúť, pribrať alebo sa iba cítiť lepšie – strava bude hrať významnú úlohu.

-individuálne napočítaný a zvolený jedálniček pre každého-môžete si v priebehu celej spolupráce flexibilne meniť suroviny a ich kombinácie úplne podľa Vás -časová flexibilita – môžete jesť, kedy chcete, v koľkých jedlách chcete -mnoho napočítaných alternatív za jednotlivé jedlá či suroviny a to i podľa individuálnych požiadaviek klienta (dokážem napočítať čokoľvek)

TRÉNINGOVÝ PLÁN NA MIERU

Tréningový plán obsahuje periodizáciu jednotlivých tréningových cyklov a ich detailný rozpis. Ušetri si tak roky plné tréningových chýb bez vytúženého výsledku a daj svojmu tréningu ten správny zmysel.

Zostavenie tréningového plánu vždy predchádza vyplnenie detailného dotazníku, v ideálnom prípade osobná konzultácia.


-obecné info k tréningu a jeho štruktúra
-nastavenie a načrtnutie tréningovej periodizácie (sled tréningových plánov vzhľadom k cieľu klienta – tzn. klient už dopredu vie, čo ho môže čakať po skončení daného plánu a kam sa bude vyvíjať pri predĺžení spolupráce)
-pracovné série, presný postup (tempo, pauzy, tréningová frekvencia, manipulácia s intenzitou behom plánu